Ukrainian Russian
Безкоштовний виклик майстра:+38(095) 827-35-38
Ковані зобори Ковані ворота Ковані вироби

Ковані вироби від виробника ПП "Ворота плюс"

Ковані вироби прекрасно поєднуються з будь-яким дизайном інтер'єру чи екстер'єру, підкреслюючи індивідуальність та унікальність Вашого будинку.

Добротні ковані ворота - це не тільки функціональний елемент садиби, а й важлива частина екстер'єру, візитна картка господарів, що відображає їх смак, характер і статус.

Сучасні технології дозволяють виготовляти будь-які за формою, дизайну, складності конструкції, все залежить від побажань замовника. Компанія «Ворота плюс» готова надати Вам послуги з виготовлення, доставки та встановлення кованих виробів будь-якого профілю. На нашому рахунку тисячі виконаних замовлень і задоволених клієнтів.

 

Ворота, ковані в художньому стилі, від нашої компанії надійні, міцні, завдяки спеціальному антикорозійного покриття, вони збережуть зовнішню красу на довгі роки. Приклади робіт можна побачити у фотогалереї, тут не тільки ворота ковані, відкатні, а й паркани, перила різні по дизайну, формі за вигідними, демократичними цінами.

На ваш розсуд, ви можете замовити ворота прозорого і суцільного типу:

 • У суцільних - лицьова частина закрита металевим листом, деревом, полі- або монокарбонатом, з одного або обох сторін кування у вигляді орнаменту.
 • Прозора модель - візуально легка, невагома, цільна куті або зварна конструкція з красивими елементами ковки.

Ми виробляємо ворота з металу з моно- і полікарбонатом, однак у цінителів якості, більш затребуваний останній варіант - з полікарбонатом. По довговічності полікарбонат є безумовно лідером з цих двох матеріалів, але високій якості відповідає і його ціна.

Всі виготовляються нами ворота можуть бути як орними, так і відкотами. Ми здійснюємо монтаж будь-якої автоматики.

Всі вироби на сайті зручно класифіковані за групами. Кожен товар має опис і фото. Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до менеджера, зателефонувавши або відправивши повідомлення в «Жваво -чат».

Як зробити замовлення кованих виробів?

Виготовлення включає кілька етапів:

 • Вибір конструкції і дизайну. Ми втілюємо будь-які ексклюзивні проекти по індивідуальному ескізу.
 • Замір. Наш фахівець виїжджає на місце для виконання точних вимірів, підготовки ескізу, а потім креслення майбутнього металовироби.
 • Розрахунок вартості. Ціна готового виробу залежить від розміру, складності конструкції, використовуваних матеріалів.
 • Виготовлення. Роботу виконують ковалі високої кваліфікації, методом холодної, гарячої ковки та якісного зварювання.
 • Доставка і установка - безкоштовно.

У чому наші переваги:

 • Ми використовуємо високоякісні, довговічні матеріали для виготовлення і покриття металевих конструкцій. В основному покриття здійснюється в 2-4 шари автомобільною фарбою з холодним цинком.
 • У нас висококласні фахівці з великим досвідом роботи, тонким художнім смаком і великим каталогом ескізів.
 • Ми виготовляємо не тільки ворота, але будь-які інші ковані вироби починаючи від масивних альтанок, до дрібних аксесуарів для прикраси інтер'єру, з персональної (фамільної) символікою.
 • Працюємо за індивідуальними ескізами. Обробляємо ковані вироби для надання їм антикварного вигляду, здійснюємо патинування під золото, бронзу та інші матеріали.
 • Ми доставляємо і встановлюємо наші вироби по всій території України.
 • Даємо 3 роки гарантії на всі види робіт.

Ми по-справжньому любимо свою справу, і в цьому головний секрет нашої роботи. Ковалі компанії "Ворота плюс" здатні оживити будь-яке залізо, зробити звичайні автоматичні ворота ексклюзивними, високої якості. Замовити і купити ковані ворота, а також інші ковані вироби можна на нашому офіційному сайті. Ціна на вироби найдоступніша в Україні. Доставка по всій Україні, до Львова, Ужгород, Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші міста.

Звертайтеся до нас, і наші ковані ворота стануть доказом Вашої правильного вибору відмінного смаку і статусу!

Ми працюємо по всій Україні !
 
Раді бачити вас в числі наших клієнтів!
 
Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації